POMOC W REJESTRACJI

Przypominamy, że konto należy aktywować po założeniu. Jeśli się tego nie zrobi w ciągu 5 dni  to konto zostanie usunięte przez system. Dlatego w razie gdy nie uzyskaliśmy linka potwierdzającego założenie konta do aktywacji należy e-mailem zgłosić ten fakt na adres admin@stowamad.edu.pl  Po potwierdzeniu, że adres jest aktywny i prawdziwy aktywujemy konto ręcznie. (My sprawdzamy czy adres jest aktywny wysyłając e-mail do użytkownika na podany adres przy rejestracji wiadomość na którą trzeba odpowiedzieć. Dlatego należy po przesłaniu informacji sprawdzać swój adres e-mail aby nie przegapić przesłanej informacji sprawdzającej).

U niektórych użytkowników podczas zakładania konta zdarzają się problemy.

Aby sobie z nimi poradzić samodzielnie potrzebujemy trochę wiedzy. 

Nie dochodzi na nasze główne konto informacja z linkiem do aktywacji założonego konta.

Jedną z przyczyn to potraktowanie poprzez serwer pocztowy takiej informacji z linkiem aktywacyjnym  jako spam i z tego powodu takie e-maile trafiają do folderu SPAM. W takiej sytuacji trzeba sprawdzić nasz folder SPAM i tam poszukać wysłanej informacji o linku aktywującym nasze konto. 

Kolejną przyczyną to źle podany adres e-mail.

Jeszcze inna to, że podajemy niezarejestrowany nigdzie adres e-mail.

Informacja z linkiem aktywacyjnym wygląda tak:

Potwierdzenie dla konta PORTAL EDUKACYJNY STOWARZYSZENIA AMADEUSZ

Witaj Kokosz Kokoszka.

W serwisie 'PORTAL EDUKACYJNY STOWARZYSZENIA AMADEUSZ' zgłoszono żądanie utworzenia nowego konta z użyciem twojego adresu e-mail. Aby potwierdzić zamiar utworzenia konta przejdź na stronę:

http://stowamad.edu.pl/login/confirm.php?data=23s4I3G7SBx2UrD/kak

W większości programów istnieje możliwość przejścia do powyższego adresu poprzez kliknięcie go. Jeżeli to nie działa, skopiuj adres do pola adresowego przeglądarki internetowej i naciśnij enter.

Pozdrowienia od administratora

Użytkownik Admin
admin@stowamad.edu.pl

Jeśli zdarzyła się sytuacja, że nie dotrze do nas żadna tego typu informacja to prosimy o przekazanie takiej informacji na adres admin@stowamad.edu.pl to postaramy się ręcznie aktywować konto. Wtedy należy podać imię i nazwisko osoby zarejestrowanej oraz podany adres e-mail. Oczywiście musi on być prawdziwy i działający co sprawdzamy wysyłając na niego sprawdzającą informację. Dopiero po weryfikacji adresu uaktywnione zostanie konto ręcznie. Dlatego trzeba sprawdzać wiadomości na podanym adresie przy rejestracji aby odpowiedzieć na informację sprawdzającą.

Pozdrawiamy

Stowarzyszenie Amadeusz 

Ostatnia modyfikacja: środa, 11 maj 2016, 23:40